Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица нерѓосувачка професионал, софт рачка, назабена 12x12мм
Беорол

Глетерица нерѓосувачка професионал, софт рачка, назабена 12x12мм

Шифра на артикл: GRSPN12
Šifra proizvođača: GLETER_INX
0 МКД
510 МКД
510 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 510,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Назабена глетарица со ергономска СОФТ профи рачка и кратка основа. Отпорна на хемиски влијанија. Наменета за нанесување на сите видови на градежни материјали и лепкови.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици inox
Бренд Беорол
Димензија 270 x 130mm
Забци 12 x 12mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Материјал Rostfraj
Облик Рамна назабена
Рачка Soft
Trenutno nema komentara

Слични производи

Глетерица нерѓосувачка професионал, софт рачка, назабена 12x12мм
Глетерица нерѓосувачка професионал, софт рачка, назабена 12x12мм
Глетарици inox
510
Izaberi količinu
2
1