Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица нерѓосувачка назабена, ПВЦ рачка 8x8мм
Беорол

Глетерица нерѓосувачка назабена, ПВЦ рачка 8x8мм

Шифра на артикл: GRN8
Barkod: 8606007996210
Šifra proizvođača: GLETER_INX
  • Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали
  • Материјал: ПВЦ / нерѓосувачки челик
  • Отпорна на хемиски влијанија
  • Димензии на забите: 8 x 8мм
  • Димензии: 280 x 130мм

 

0 МКД
350 МКД
315 МКД
Заштеда: 35 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 315,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Матријал: Inox
Карактеристика / дебелина: Назабена 0.7mm
Димензија на забот: 8x8mm
Матријал на рачката / агол: PVC пластика под агол од 40°
Основа и положба на рачката: Долга основа со рачка позиционирана на горната третина 
Димензија: 270x130mm
Тежина: 265g
Намена: За нанесување на градежни лепкови.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици inox
Бренд Беорол
Димензија 270 x 130mm
Забци 8 x 8mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Материјал Нерѓосувачки челик
Облик Назабена
Рачка ПВЦ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За вградување на рачка на лептир глетерица и телескопскопи  
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
3.450 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
2.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
4.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
4.230 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
3.350 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
5.200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: Дрво / нерѓосува...
450 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: Дрво / нерѓосува...
450 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: ПВЦ / нерѓосувач...
315 МКД
Заштеда 10%
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: ПВЦ / нерѓосувач...
315 МКД
Заштеда 10%
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: Дрво / нерѓосува...
450 МКД
Глетерица нерѓосувачка назабена, ПВЦ рачка 8x8мм
Глетерица нерѓосувачка назабена, ПВЦ рачка 8x8мм
Глетарици inox
315
Izaberi količinu
2
1