Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица нерѓосувачка назабена, ПВЦ рачка 10x10мм
Беорол

Глетерица нерѓосувачка назабена, ПВЦ рачка 10x10мм

Шифра на артикл: GRN10
Šifra proizvođača: GLETER_INX
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 350,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Назабена глетерица со ПВЦ рачка и долга основа. Отпорна на хемиски влијанија.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици inox
Бренд Беорол
Димензија 270 x 130mm
Забци 10 x 10mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Материјал Rostfraj
Облик Назабена
Рачка ПВЦ
Trenutno nema komentara

Слични производи

Глетерица нерѓосувачка назабена, ПВЦ рачка 10x10мм
Глетерица нерѓосувачка назабена, ПВЦ рачка 10x10мм
Глетарици inox
350
Izaberi količinu
2
1