Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пердашка пластична средна 320x160мм
Беорол

Пердашка пластична средна 320x160мм

Шифра на артикл: PPS
Šifra proizvođača: PERDASKE
  • Намена: За размачкување и израмнување на малтер и бетон
  • Материјал: ПВЦ
  • Димензии: 320 x 160мм

 

0 МКД
100 МКД
100 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Пластична пердашка изработена од квалитена пластика, засилена со структурни ребра.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пердашки
Боја Црна
Бренд Беорол
Димензија 320 x 160mm
Занает Ѕидари, Молери и фарбари, Фасадери
Намена Нивелирање на разни видови на плочест матријал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За размачкување и израмнување на малтер и бетон Материјал: ПВЦ Димензии: 44...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За размачкување и израмнување на малтер и бетон Материјал: ПВЦ Димензии: 25...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на материјал за фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 28...
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на материјал за фугирање Материјал: ABS / гума Димензии: 280 ...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: Сунѓер Димензии: 160 x 110 x ...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: Сунѓер Димензии: 160 x 110 x ...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
432 МКД
Заштеда 10%
480 МКД
Пердашка пластична средна 320x160мм
Пердашка пластична средна 320x160мм
Пердашки
100
Izaberi količinu
2
1