Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица гумена 180мм
Беорол

Глетерица гумена 180мм

Шифра на артикл: GG
Šifra proizvođača: GLETER_OST
  • За работа со житки и ретки градежни лепаци и китови
  • Материјал: Дрво / гума
  • Димензии: 180мм

 

0 МКД
120 МКД
120 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 119,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Матријал: Гума
Матријал на рачката: Буково дрво
Димензија: 180mm
Тежина: 105g
Намена: Aлат за нанесување на фуг маса

Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати глетарици
Бренд Беорол
Димензија 180mm
Занает Керамичари
Материјал ABS/Гума
Облик Рамна
Рачка Дрвена

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За гипсана структура Материјал за изработка: нерѓосувачки челик. оотпорен на...
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За израмнување на гипс и гипс површини Отпорен на хемиски влијанија Материј...
1.350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на материјал за фугирање Материјал: ABS / гума Димензии: 240 ...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување фасадни материјали при завршни работи во градежништвото Матери...
220 МКД
Глетерица гумена 180мм
Глетерица гумена 180мм
Останати глетарици
120
Izaberi količinu
2
1