Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Помесингувана жичана четка
Беорол

Помесингувана жичана четка

Шифра на артикл: ZC
Šifra proizvođača: CELICNE_C
  • Намена: За рачно чистење на сите површини
  • 5 реда жица
  • Дрвена рачка
  • Материјал: Дрво / Месинг
  • Должина: 280 мм

 

0 МКД
190 МКД
190 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Жица четка ,помесингована жица.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Челични четки
Бренд Беорол
Димензија 280mm
Занает Бравари, Заварувачи, Махничари, Хоби
Материјал Помесингуван челик
Намена Овозможува работа со помали површини и поголем притисок на површина

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 5 реда жица Дрвена рачка Материјал: дрво...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 5 реда жица Дрвена рачка Материјал: Дрво...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За чистење на сите површини 4 реда жица Краткото тело на четката овозможува...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини Едноредна ПВЦ рачка Материјал: ПВЦ / пом...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 4 реда жица, со стругалка Дрвена рачка М...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 5 реда жица Дрвена рачка Материјал: дрво...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини Едноредна ПВЦ рачка Материјал: ПВЦ / чел...
180 МКД
Заштеда 10%
200 МКД
Помесингувана жичана четка
Помесингувана жичана четка
Челични четки
190
Izaberi količinu
2
1