Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сет одвртки 68 комади
Беорол

Сет одвртки 68 комади

Шифра на артикл: OSET68
Barkod: 8605043400644
Šifra proizvođača: ODVIJACI
  • Намена: За затегнување и одвртување на завртките со соодветна рачка
  • Комплет шрафцигер со зглобна рака, има ергономска рачка со HEX приклучок од 1/4"
  • Состав на комплетот: 30 парчиња HEX битови од 1/4" за одвртување долги 25мм, 24 парчиња прецизни битови, 9 парчиња HEX битови од 1/4"

 

0 МКД
1.400 МКД
1.400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Сет одвртувачи со зглобна рачна, содржи ергономска рачка со 1/4” НЕХ прифаќање, 30 комади 1/4” НЕХ уметоци за одвртување со должина 25mm, 24 комади прецизни уметоци, 9 комади 1/4” насадни НЕХ уметоци.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Штрафцигери
Бренд Беорол
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Сет 68kom

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Рачка од шрафцигер со рачни и 6 двострани долги битови: PH2-6мм, PH1-5мм, T10-T15, T2...
660 МКД
Sačuvano u omiljne
Сet шрафцигер се состои од шрафцигер и 12 бита Содржина на комплетот: 12 заменливи б...
1.180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување на завртките со соодветно прифаќање Дизајни...
640 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување на завртките со соодветно прифаќање Комплетот со...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување на завртките со соодветна рачка Сетот вклучува: ...
1.030 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РZ прифаќање Рачката е изра...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РZ прифаќање Рачката е изра...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РZ прифаќање Рачката е изра...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
150 МКД
Сет одвртки 68 комади
Сет одвртки 68 комади
Штрафцигери
1.400
Izaberi količinu
2
1