Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сет шрафцигери 48 парчиња
Беорол

Сет шрафцигери 48 парчиња

Шифра на артикл: OSET48
Barkod: 8606007996807
Šifra proizvođača: ODVIJACI
  • Намена: За затегнување и одвртување на завртките со соодветна рачка
  • Сетот вклучува: ергономска рачка со 1/4" HEX приклучок, 28 парчиња 1/4" HEX битови за одвртување долги 25мм, адаптер и 18 парчиња HEX битови
  • Димензии: штекер 18 парчиња, TX 10 парчиња, PZ 4 парчиња, PH 4 парчиња, SL 5 парчиња, HEX 5 парчиња

 

0 МКД
1.030 МКД
1.030 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.030,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Сет содржи ергоноцмски ракохват со ¼HEX приклучоци, 28 комада ¼HEX наставци за одвртување должина 25мм, адаптер и 18 парчиња насадни HEX наставци.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Штрафцигери
Бренд Беорол
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Сет 48kom

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Рачка од шрафцигер со рачни и 6 двострани долги битови: PH2-6мм, PH1-5мм, T10-T15, T2...
660 МКД
Sačuvano u omiljne
Сet шрафцигер се состои од шрафцигер и 12 бита Содржина на комплетот: 12 заменливи б...
1.180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување на завртките со соодветно прифаќање Дизајни...
576 МКД
Заштеда 10%
640 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување на завртките со соодветно прифаќање Комплетот со...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РZ прифаќање Рачката е изра...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РZ прифаќање Рачката е изра...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
120 МКД
Сет шрафцигери 48 парчиња
Сет шрафцигери 48 парчиња
Штрафцигери
1.030
Izaberi količinu
2
1