Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Шрафцигер РН 0x75
Беорол

Шрафцигер РН 0x75

Шифра на артикл: OPZ0X75
Šifra proizvođača: ODVIJACI
0 МКД
100 МКД
100 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 100,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Одвртувач со PH (Phillips) врв. Телото е изработено од хром – ванадиум челик. Врвот е дополнително кален и намагнетизиран. Ергономски ракохват изработен од високоотпорна пластика и мека гума овозможува удобно и цврсто фаќање.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Штрафцигери
Бренд Беорол
Врв Pz0
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Махничари, Монтери, Столари
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
927 МКД
Заштеда 10%
1.030 МКД
Шрафцигер РН 0x75
Шрафцигер РН 0x75
Штрафцигери
100
Izaberi količinu
2
1