Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Шрафцигер PZ 2x100
Беорол

Шрафцигер PZ 2x100

Шифра на артикл: OPZ2X100
Šifra proizvođača: ODVIJACI
0 МКД
130 МКД
130 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 130,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Одвртувач со Pz (Pozidrive) врв. Телото на одвртувачот е изработено од хром – ванадиум челик. Врвот е дополнително кален и намагнетизиран. Ергономскиот ракохват е изработен од високоотпорна пластика и мека гума која овозможува удобно и цврсто фаќање.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Штрафцигери
Бренд Беорол
Врв Pz2
Димензија 100mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Махничари, Монтери, Столари
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
585 МКД
Заштеда 10%
650 МКД
Шрафцигер PZ 2x100
Шрафцигер PZ 2x100
Штрафцигери
130
Izaberi količinu
2
1