Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Скалпел 9мм
Беорол

Скалпел 9мм

Шифра на артикл: SP9
Šifra proizvođača: SKALPEL
  • Должина на скалпелот 132mm/ ширина на сечило 9mm/ дебелина на сечило 0.5mm.
  • Сечило од карбонски челик, PVC куќиште. 
  • Можност за промена на сечила со заменски, шифра N9.
0 МКД
35 МКД
31 МКД
Заштеда: 4 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 31,49 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Димензија: Должина на скалпелот 132mm / ширина на сечило 9mm / дебелина на сечило 0.5mm.
Матријал: Рачка од PVC пластика, кршливо челично сечило од карбонски челик. 
Употреба: Се употребува за лесно сечење на хартија, винил, етисон, разни фолии, потенок стиропор, потенка пластика, гипс табли. Можност за прилагодување на должината на сечилото, лесна замена со симнување на црната капа на врвот.


Одговараат Беорол резервните ножчиња 9mm со 13 перфорирани кршливи делови, шифра N9.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Скалпери и ножчиња
Бренд Беорол
Занает Електричари, Изолатори, Махничари, Монтери, Тапетари, Хоби
Сечило 9mm
Специфичност Кршливо сечило
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карбонски челик, PVC куќиште. Некршливо сечило. Пакување 60 комади. 
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 160mm/ ширина на сечило 9mm. Сечило од карбонски челик, PVC куќ...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 130mm / должина на сечило 40mm/ дебелина 0.5mm. Метална рачка с...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалперот 143mm/ ширина на сечило 9mm/ дебелина 0.5mm. Сечило о...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm. Квалитетен високојаглероден SK2 челик.&...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови. ...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на квадратно сечило: 23mm / дијаметар на средината 6mm / дебелина 0.5mm Долж...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Изработени од термопластична гума (TPR). Отпорни за хемиски влијанија.  Сет од...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на секачот 240mm / ширина на секачот 60mm / висина на секачот 90mm. Квалитет...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm Високојаглероден SK5 челик. Одговараат ...
117 МКД
Заштеда 10%
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Сетот содржи 2 скалпела со ширина на сечило 9mm, и еден скалпел со ширина 18 mm, те. ...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 154mm / тежина 200g. Засилено метално куќиште, со гумиран прифа...
520 МКД
Скалпел 9мм
Скалпел 9мм
Скалпери и ножчиња
31
Izaberi količinu
2
1