Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Скалпел 9мм
Беорол

Скалпел 9мм

Шифра на артикл: SP9
Šifra proizvođača: SKALPEL
  • Должина на скалпелот 132mm/ ширина на сечило 9mm/ дебелина на сечило 0.5mm.
  • Сечило од карбонски челик, PVC куќиште. 
  • Можност за промена на сечила со заменски, шифра N9.
0 МКД
35 МКД
35 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Димензија: Должина на скалпелот 132mm / ширина на сечило 9mm / дебелина на сечило 0.5mm.
Матријал: Рачка од PVC пластика, кршливо челично сечило од карбонски челик. 
Употреба: Се употребува за лесно сечење на хартија, винил, етисон, разни фолии, потенок стиропор, потенка пластика, гипс табли. Можност за прилагодување на должината на сечилото, лесна замена со симнување на црната капа на врвот.


Одговараат Беорол резервните ножчиња 9mm со 13 перфорирани кршливи делови, шифра N9.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Скалпели, стругачи и секачи
Бренд Беорол
Занает Електричари, Изолатори, Махничари, Монтери, Тапетари, Хоби
Сечило 9mm
Специфичност Кршливо сечило

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карбонски челик, PVC куќиште. Некршливо сечило. Пакување 60 комади. 
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 130mm / должина на сечило 40mm/ дебелина 0.5mm. Метална рачка с...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm. Квалитетен високојаглероден SK2 челик.&...
135 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови. ...
45 МКД
Заштеда 10%
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на квадратно сечило: 23mm / дијаметар на средината 6mm / дебелина 0.5mm Долж...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на секачот 240mm / ширина на секачот 60mm / висина на секачот 90mm. Квалитет...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm Високојаглероден SK5 челик. Одговараат ...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалперот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина на сечило 0.5...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 25mm / должина 130mm / дебелина 0.5mm / со 7 перфорирани кршливи делови.&...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 160mm / ширина на сечила 25mm / дебелина 0.5mm. Сечило од висок...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 167mm / ширина на сечила 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
450 МКД
Заштеда 10%
500 МКД
Скалпел 9мм
Скалпел 9мм
Скалпели, стругачи и секачи
35
Izaberi količinu
2
1