Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ножеви срп 5/1
Беорол

Ножеви срп 5/1

Шифра на артикл: NK
Šifra proizvođača: SKALPEL
  • Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm
  • Високојаглероден SK5 челик.
  • Одговараат на сите Беорол скалпели кои користат заменски трапезни и кукасти сечила 
0 МКД
130 МКД
130 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
OK
Количина: 1 Pak
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 130,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm
Матријал: Високојаглероден SK5 челик. Поголем процент на јаглерод во составот дава поголема отпорност на абење и му овозможува на челикот да постигне идеална рамнотежа помеѓу многу добра жилавост и одржување на ивична острина. 
Пакување: 5 ком во пакување на лесна и безбедна употреба, секој комад има од двете страни сечила.
Употреба: Резервни некршливи сечила за скалпел наменети за професионална употреба на работи каде е потребна издржливост и цврсто сечило. Се употребува за сечење на дрво, пластика, теписи, гуми, етисон, коноп, стакло, гипсани плочи, картон, вештачка трева, разни хартии. 


Сечилата NK одговараат на сите Беорол скалпели кои користат заменски трапезни и кукасти сечила 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Скалпели, стругачи и секачи
Бренд Беорол
Занает Електричари, Изолатори, Махничари, Монтери, Тапетари, Хоби

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карбонски челик, PVC куќиште. Некршливо сечило. Пакување 60 комади. 
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 130mm / должина на сечило 40mm/ дебелина 0.5mm. Метална рачка с...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm. Квалитетен високојаглероден SK2 челик.&...
135 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови. ...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на квадратно сечило: 23mm / дијаметар на средината 6mm / дебелина 0.5mm Долж...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на секачот 240mm / ширина на секачот 60mm / висина на секачот 90mm. Квалитет...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалперот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина на сечило 0.5...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 25mm / должина 130mm / дебелина 0.5mm / со 7 перфорирани кршливи делови.&...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 160mm / ширина на сечила 25mm / дебелина 0.5mm. Сечило од висок...
387 МКД
Заштеда 10%
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 167mm / ширина на сечила 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на стругачот 146mm / должина на сечило 90mm / ширина 15mm / дебелина 0.5mm. ...
99 МКД
Заштеда 10%
110 МКД
Ножеви срп 5/1
Ножеви срп 5/1
Скалпели, стругачи и секачи
130
Izaberi količinu
2
1