Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ножеви 25мм 10/1
Беорол

Ножеви 25мм 10/1

Шифра на артикл: N25
Barkod: 8606017655886
Šifra proizvođača: SKALPEL
  • Ширина 25mm / должина 130mm / дебелина 0.5mm / со 7 перфорирани кршливи делови.  
  • Високојаглероден SK5 челик.
  • Одговара на сите Беорол скалпели од 25mm.
0 МКД
380 МКД
380 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 380,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: Ширина 25mm / должина 130mm / дебелина 0.5mm / со 7 перфорирани кршливи делови. 
Матријал: Високојаглероден SK5 челик. Поголем процент на јаглерод во составот дава поголема отпорност на абење и му овозможува на челикот да постигне идеална рамотежа помеѓу многу добра жилавост и одржување на ивична острина. 
Пакување: 10 ком во пакување за лесна и безбедна употреба. 
Употреба: Резервни некршливи сечила за скалпел наменети за професионална употреба за работи каде што е потребна издржливост и цврсто сечило. Се употребува за сечење на дрво, пластика, теписи, гуми, етисон, коноп, стакло, гипсани плочи, картон, вештачка трева, разни хартии. 


Сечилата N25 одговараат на сите Беорол скалпели од 25mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Скалпели, стругачи и секачи
Бренд Беорол
Димензија 25mm
Занает Електричари, Изолатори, Махничари, Монтери, Тапетари
Материјал Метал
Пакување 10kom
Специфичност Кршливо сечило

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карбонски челик, PVC куќиште. Некршливо сечило. Пакување 60 комади. 
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 130mm / должина на сечило 40mm/ дебелина 0.5mm. Метална рачка с...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm. Квалитетен високојаглероден SK2 челик.&...
135 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови. ...
45 МКД
Заштеда 10%
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на квадратно сечило: 23mm / дијаметар на средината 6mm / дебелина 0.5mm Долж...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на секачот 240mm / ширина на секачот 60mm / висина на секачот 90mm. Квалитет...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm Високојаглероден SK5 челик. Одговараат ...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 132mm/ ширина на сечило 9mm/ дебелина на сечило 0.5mm....
35 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалперот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина на сечило 0.5...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 160mm / ширина на сечила 25mm / дебелина 0.5mm. Сечило од висок...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 167mm / ширина на сечила 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
450 МКД
Заштеда 10%
500 МКД
Ножеви 25мм 10/1
Ножеви 25мм 10/1
Скалпели, стругачи и секачи
380
Izaberi količinu
2
1