Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сет скалпели 3 ком
Беорол

Сет скалпели 3 ком

Шифра на артикл: SPSET
Šifra proizvođača: SKALPEL
  • Сетот содржи 2 скалпела со ширина на сечила 9mm, и еден скалпел со ширина 18 mm. 
  • Сечило од карбонски челик, PVC куќиште.
  • Можност за замена на сечила со заменски, шифра N9 за скалпели од 9mm, односно N18 за скалпел од 18mm.
0 МКД
90 МКД
90 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 90,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Сет од  2 PVC скалпела со ширина на сечило  9mm, и еден PVC скалпел со ширина 18 mm. 
Намена за сечење на хартија и фолија. 
Можност за прилагодување на должината на сечилото, лесна замена со симнување на црната капа на врвот. 


За скалпели од 9mm одговараат Беорол резервните кршливи сечила со шифра N9, за скалпел од 18mm одговараат сечила со шифра N18.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Скалпели, стругачи и секачи
Бренд Беорол
Димензија 2x9mm, 1x18mm
Занает Електричари, Изолатори, Махничари, Монтери, Тапетари
Сет 3kom
Специфичност Кршливо сечило

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карбонски челик, PVC куќиште. Некршливо сечило. Пакување 60 комади. 
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 130mm / должина на сечило 40mm/ дебелина 0.5mm. Метална рачка с...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm. Квалитетен високојаглероден SK2 челик.&...
135 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови. ...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на квадратно сечило: 23mm / дијаметар на средината 6mm / дебелина 0.5mm Долж...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на секачот 240mm / ширина на секачот 60mm / висина на секачот 90mm. Квалитет...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm Високојаглероден SK5 челик. Одговараат ...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалперот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина на сечило 0.5...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 25mm / должина 130mm / дебелина 0.5mm / со 7 перфорирани кршливи делови.&...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 160mm / ширина на сечила 25mm / дебелина 0.5mm. Сечило од висок...
387 МКД
Заштеда 10%
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 167mm / ширина на сечила 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
500 МКД
Сет скалпели 3 ком
Сет скалпели 3 ком
Скалпели, стругачи и секачи
90
Izaberi količinu
2
1