Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Трапезни ножеви 10/1
Беорол

Трапезни ножеви 10/1

Шифра на артикл: TN
Šifra proizvođača: SKALPEL
  • Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm.
  • Квалитетен високојаглероден SK2 челик. 
  • Одговараат на сите Беорол скалпели кои користат заменски трапезни и кукасти сечила. 
0 МКД
70 МКД
70 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
OK
Количина: 1 Pak
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 70,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Димензии: Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm.
Матријал: Квалитетен високојаглероден SK2 челик. Поголемиот процент на јаглерод во составот дава поголема отпорност на абење и овозможува челикот да постигне идеална рамотежа помеѓу многу добра жилавост и одржување на ивична острина. 
Пакување: 10 ком во пакување за лесна и безбедна употреба. 
Употреба: Резервни некршливи сечила за скалпел наменети за професионална употреба на работи каде е потребна издржливост и цврсто сечило. Се употребува за сечење на дрво, пластика, теписи, гума, етисон, коноп, стакло, гипсани плочи, картон, вештачка трева, разни хартии.


Сечилата TN одговараат на сите Беорол скалпели кои користат заменски трапезни и кукасти сечила 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Скалпери и ножчиња
Бренд Беорол
Занает Електричари, Изолатори, Махничари, Монтери, Тапетари
Материјал Метал/ПВЦ
Пакување 10kom
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карбонски челик, PVC куќиште. Некршливо сечило. Пакување 60 комади. 
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 160mm/ ширина на сечило 9mm. Сечило од карбонски челик, PVC куќ...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 130mm / должина на сечило 40mm/ дебелина 0.5mm. Метална рачка с...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалперот 143mm/ ширина на сечило 9mm/ дебелина 0.5mm. Сечило о...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови. ...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на квадратно сечило: 23mm / дијаметар на средината 6mm / дебелина 0.5mm Долж...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Изработени од термопластична гума (TPR). Отпорни за хемиски влијанија.  Сет од...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на секачот 240mm / ширина на секачот 60mm / висина на секачот 90mm. Квалитет...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm Високојаглероден SK5 челик. Одговараат ...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Сетот содржи 2 скалпела со ширина на сечило 9mm, и еден скалпел со ширина 18 mm, те. ...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 154mm / тежина 200g. Засилено метално куќиште, со гумиран прифа...
468 МКД
Заштеда 10%
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 178mm / тежина на скалпелот 236g. Засилено метално куќиште со г...
500 МКД
Трапезни ножеви 10/1
Трапезни ножеви 10/1
Скалпери и ножчиња
70
Izaberi količinu
2
1