Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Скалпер за прецизно сечење-6 сечила
Беорол

Скалпер за прецизно сечење-6 сечила

Шифра на артикл: SPS6
Barkod: 8606106732085
Šifra proizvođača: SKALPEL
  • Должина на скалпелот 130mm / должина на сечило 40mm/ дебелина 0.5mm.
  • Метална рачка со гумиран прифат. 
  • Некршливи челични сечила од високојаглероден SK5 челик. 
  • Сетот содржи скалпел и 6 ножчиња со различен облик. 
  • Практична кутија за чување на ножчиња. 
0 МКД
340 МКД
340 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 340,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: Должина на скалпелот 130mm / должина на сечила 40mm/ дебелина 0.5mm.
Матријал: Рачката е дизајнирана во комбинација метал, гумирано прифаќање, некршливи челични сечила од високојаглероден SK5 челик.   
Употреба: Сет од еден скалпел и 6 резервни ножчиња со различен облик во пластично пакување со место за чување на ножчиња.
Повеќенаменска идеална употреба за висока прецизност при работење сечење во училишта, домови, канцеларии, за сечење на хартија, фолии, и други потенки матријали. Разни облици на сечила се менуваат во зависност од намената на користење, погодни се за електроника, моделарство, разни видови рачни работи и слично. Пактичниот врв со магнет на скалпелот за полесно вадење на ножчиња од кутијата. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Скалпели, стругачи и секачи
Бренд Беорол
Занает Електричари, Изолатори, Махничари, Монтери, Тапетари
Материјал Метал
Специфичност Некршливо сечило

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карбонски челик, PVC куќиште. Некршливо сечило. Пакување 60 комади. 
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm. Квалитетен високојаглероден SK2 челик.&...
135 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови. ...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на квадратно сечило: 23mm / дијаметар на средината 6mm / дебелина 0.5mm Долж...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на секачот 240mm / ширина на секачот 60mm / висина на секачот 90mm. Квалитет...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm Високојаглероден SK5 челик. Одговараат ...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалперот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина на сечило 0.5...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 25mm / должина 130mm / дебелина 0.5mm / со 7 перфорирани кршливи делови.&...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 160mm / ширина на сечила 25mm / дебелина 0.5mm. Сечило од висок...
387 МКД
Заштеда 10%
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 167mm / ширина на сечила 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на стругачот 146mm / должина на сечило 90mm / ширина 15mm / дебелина 0.5mm. ...
99 МКД
Заштеда 10%
110 МКД
Скалпер за прецизно сечење-6 сечила
Скалпер за прецизно сечење-6 сечила
Скалпели, стругачи и секачи
340
Izaberi količinu
2
1