Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ножеви 9мм 10/1
Беорол

Ножеви 9мм 10/1

Шифра на артикл: N9
Šifra proizvođača: SKALPEL
  • Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови.
  • Карбонски челик. 
  • Одговараат на сите Беорол скалпери од 9mm.
0 МКД
50 МКД
50 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
OK
Количина: 1 Pak
2
1
Kupuju se u pakovanju od 25 kapsula po ceni od 1.250,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Димензии: Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови. 
Матријал: Карбонски челик. 
Пакување: 10 ком во пакување за лесна и безбедна употреба. 
Употреба: Резервни кршливи сечила за скалпер со широка намена за сечење на хартија, хартиени тапети, стаклени тапети, фолии, симнување на вишок и обликување на пур пена, кожа, сунѓер, и други потенки матријали, како и за работи кои бараат висока прецизност при сечење.  


Сечилата N9 одговараат на сите Беорол скалпери од 9mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Скалпери и ножчиња
Бренд Беорол
Занает Електричари, Изолатори, Махничари, Монтери, Тапетари, Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карбонски челик, PVC куќиште. Некршливо сечило. Пакување 60 комади. 
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 160mm/ ширина на сечило 9mm. Сечило од карбонски челик, PVC куќ...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 130mm / должина на сечило 40mm/ дебелина 0.5mm. Метална рачка с...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалперот 143mm/ ширина на сечило 9mm/ дебелина 0.5mm. Сечило о...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm. Квалитетен високојаглероден SK2 челик.&...
63 МКД
Заштеда 10%
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на квадратно сечило: 23mm / дијаметар на средината 6mm / дебелина 0.5mm Долж...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Изработени од термопластична гума (TPR). Отпорни за хемиски влијанија.  Сет од...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на секачот 240mm / ширина на секачот 60mm / висина на секачот 90mm. Квалитет...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm Високојаглероден SK5 челик. Одговараат ...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Сетот содржи 2 скалпела со ширина на сечило 9mm, и еден скалпел со ширина 18 mm, те. ...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 154mm / тежина 200g. Засилено метално куќиште, со гумиран прифа...
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 178mm / тежина на скалпелот 236g. Засилено метално куќиште со г...
500 МКД
Ножеви 9мм 10/1
Ножеви 9мм 10/1
Скалпери и ножчиња
50
Izaberi količinu
2
1