Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ножеви 9мм 10/1
Беорол

Ножеви 9мм 10/1

Шифра на артикл: N9
Šifra proizvođača: SKALPEL
  • Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови.
  • Карбонски челик. 
  • Одговараат на сите Беорол скалпери од 9mm.
0 МКД
50 МКД
50 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
OK
Количина: 1 Pak
2
1
Kupuju se u pakovanju od 25 kapsula po ceni od 1.250,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови. 
Матријал: Карбонски челик. 
Пакување: 10 ком во пакување за лесна и безбедна употреба. 
Употреба: Резервни кршливи сечила за скалпер со широка намена за сечење на хартија, хартиени тапети, стаклени тапети, фолии, симнување на вишок и обликување на пур пена, кожа, сунѓер, и други потенки матријали, како и за работи кои бараат висока прецизност при сечење.  


Сечилата N9 одговараат на сите Беорол скалпери од 9mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Скалпели, стругачи и секачи
Бренд Беорол
Занает Електричари, Изолатори, Махничари, Монтери, Тапетари, Хоби

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карбонски челик, PVC куќиште. Некршливо сечило. Пакување 60 комади. 
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 130mm / должина на сечило 40mm/ дебелина 0.5mm. Метална рачка с...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm. Квалитетен високојаглероден SK2 челик.&...
122 МКД
Заштеда 10%
135 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на квадратно сечило: 23mm / дијаметар на средината 6mm / дебелина 0.5mm Долж...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на секачот 240mm / ширина на секачот 60mm / висина на секачот 90mm. Квалитет...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm Високојаглероден SK5 челик. Одговараат ...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалперот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина на сечило 0.5...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
99 МКД
Заштеда 10%
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 25mm / должина 130mm / дебелина 0.5mm / со 7 перфорирани кршливи делови.&...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 160mm / ширина на сечила 25mm / дебелина 0.5mm. Сечило од висок...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 167mm / ширина на сечила 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на стругачот 146mm / должина на сечило 90mm / ширина 15mm / дебелина 0.5mm. ...
110 МКД
Ножеви 9мм 10/1
Ножеви 9мм 10/1
Скалпели, стругачи и секачи
50
Izaberi količinu
2
1