Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Стругалка метална долга
Беорол

Стругалка метална долга

Шифра на артикл: SFMD
Barkod: 8606007994889
Šifra proizvođača: SKALPEL
  • Должина на стругачот 300mm / должина на сечило 100mm / ширина 15mm / дебелина 0.5mm.
  • Некршливо карбонски челично сечило. 
  • Рачка и носач од алуминиум, гумирано прифаќање. 
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: Должина на стругачот 300mm / должина на сечило 100mm / ширина 15mm / дебелина 0.5mm.
Матријал: Прифаќањето е гумирано за нелизгачка употреба, рачката и носачот на сечилото се од алуминиум. Некршливо карбонско челично сечило.  
Употреба: Стругач со сечило под идеален агол се употребува за стругање на тапети со големи површини, стара фарба, силикон и винил плочки. Погоден е за работење на лакери, молери, бравари, гипсари, електричари, тапетари, паркетари, столари, итн. Можност за едноставна замена на резервно челично сечило со помош на сигурносно тркало за отпуштање на сечило.  

Карактеристика Вредност
Kатегорија Скалпели, стругачи и секачи
Бренд Беорол
Димензија 100mm
Занает Бравари, Лакери
Материјал Метал
Специфичност Некршливо сечило

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карбонски челик, PVC куќиште. Некршливо сечило. Пакување 60 комади. 
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 130mm / должина на сечило 40mm/ дебелина 0.5mm. Метална рачка с...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm. Квалитетен високојаглероден SK2 челик.&...
135 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови. ...
45 МКД
Заштеда 10%
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на квадратно сечило: 23mm / дијаметар на средината 6mm / дебелина 0.5mm Долж...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на секачот 240mm / ширина на секачот 60mm / висина на секачот 90mm. Квалитет...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm Високојаглероден SK5 челик. Одговараат ...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 132mm/ ширина на сечило 9mm/ дебелина на сечило 0.5mm....
35 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалперот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина на сечило 0.5...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 25mm / должина 130mm / дебелина 0.5mm / со 7 перфорирани кршливи делови.&...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 160mm / ширина на сечила 25mm / дебелина 0.5mm. Сечило од висок...
430 МКД
Стругалка метална долга
Стругалка метална долга
Скалпели, стругачи и секачи
400
Izaberi količinu
2
1