Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Скалпел 18мм
Беорол

Скалпел 18мм

Шифра на артикл: SP18
Šifra proizvođača: SKALPEL
  • Должина на скалперот 152mm / ширина на сечило 18mm / дебелина на сечило 0.5mm.
  • Сечило од карбонски челик, PVC куќиште. 
  • Можност за промена на сечило со заменско, шифра N18.
0 МКД
30 МКД
27 МКД
Заштеда: 3 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Димензија: Должина на скалперот 152mm / ширина на сечило 18mm / дебелина на сечило 0.5mm
Матријал: Рачка од квалитетна PVC пластика, кршливо челично сечило од карбонски челик 
Употреба: Се употребува за лесно сечење на хартија, винил, етисон, вештачка трева, разни фолии, потенок стиропор, тенка пластика, потенка гипс табла. Можност за прилагодување на должината на сечилото, лесна замена со симнување на црната капа на врвот. 


Одговараат Беорол резервните ножчиња 18 mm со 8 перфорирани кршливи делови, шифра N18.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Скалпели, стругачи и секачи
Бренд Беорол
Занает Електричари, Изолатори, Махничари, Монтери, Тапетари, Хоби
Сечило 18mm
Специфичност Кршливо сечило

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карбонски челик, PVC куќиште. Некршливо сечило. Пакување 60 комади. 
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 130mm / должина на сечило 40mm/ дебелина 0.5mm. Метална рачка с...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm. Квалитетен високојаглероден SK2 челик.&...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови. ...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на квадратно сечило: 23mm / дијаметар на средината 6mm / дебелина 0.5mm Долж...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на секачот 240mm / ширина на секачот 60mm / висина на секачот 90mm. Квалитет...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm Високојаглероден SK5 челик. Одговараат ...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 154mm / тежина 200g. Засилено метално куќиште, со гумиран прифа...
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 178mm / тежина на скалпелот 236g. Засилено метално куќиште со г...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 132mm/ ширина на сечило 9mm/ дебелина на сечило 0.5mm....
35 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалперот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина на сечило 0.5...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
110 МКД
Скалпел 18мм
Скалпел 18мм
Скалпели, стругачи и секачи
27
Izaberi količinu
2
1