Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Скалпел 18мм метални водичи
Беорол

Скалпел 18мм метални водичи

Шифра на артикл: SPM18
Šifra proizvođača: SKALPEL
  • Должина на скалперот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина на сечило 0.5mm.
  • Сечило од карбонски челик, PVC куќиште, метални водичи. 
  • Можност за промена на сечило со заменско, шифра N18.
0 МКД
70 МКД
70 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
13
25
37
49
61
73
85
97
109
121
133
145
157
169
181
193
205
217
229
241
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 840,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензија: должина на скалперот 150mm / ширина на сечило 18mm /дебелина 0.5mm.
Матријал: Метални водичи, одложено со рачка од квалитетна PVC пластика, кршливо челично сечило од карбонски челик. 
Употреба: Широка намена за лесно сечење на хартија, хартиени тапети, стаклени тапети, винил, етисон, вештачка трева, разни фолии, потенок стиропор, тенка пластика, гипс табли, симнување на вишок и обликување на пур пена, кожа, сунѓер, други тенки матријали, како и за работи кои бараат висока прецизност при сечење. М Можност за прилагодување на должината на сечилото, лесна замена со симнување на црната капа на врвот. 

Одговараат Беорол резервните ножчиња 18 mm со 8 перфорирани кршливи делови, шифра N18.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Скалпели, стругачи и секачи
Бренд Беорол
Занает Електричари, Изолатори, Махничари, Монтери, Тапетари
Материјал Метал/ПВЦ
Сечило 18mm
Специфичност Кршливо сечило

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карбонски челик, PVC куќиште. Некршливо сечило. Пакување 60 комади. 
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 130mm / должина на сечило 40mm/ дебелина 0.5mm. Метална рачка с...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm. Квалитетен високојаглероден SK2 челик.&...
135 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови. ...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на квадратно сечило: 23mm / дијаметар на средината 6mm / дебелина 0.5mm Долж...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на секачот 240mm / ширина на секачот 60mm / висина на секачот 90mm. Квалитет...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm Високојаглероден SK5 челик. Одговараат ...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 132mm/ ширина на сечило 9mm/ дебелина на сечило 0.5mm....
35 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 25mm / должина 130mm / дебелина 0.5mm / со 7 перфорирани кршливи делови.&...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 160mm / ширина на сечила 25mm / дебелина 0.5mm. Сечило од висок...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 167mm / ширина на сечила 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
500 МКД
Скалпел 18мм метални водичи
Скалпел 18мм метални водичи
Скалпели, стругачи и секачи
70
Izaberi količinu
2
1