Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сечила за секач за гипсани плочи
Беорол

Сечила за секач за гипсани плочи

Шифра на артикл: SGP
Šifra proizvođača: SKALPEL
  • Должина на квадратно сечило: 23mm / дијаметар на средината 6mm / дебелина 0.5mm
  • Должина на трапезно сечило: 52mm / ширина на острица 19mm / дијаметар на средината 7mm /дебелина 0.5mm
  • Карбонски челик.
  • Сет од 5 комади квадратни и 5 комади трапезни сечила. 
  • Одговараат за Беорол секач за гипс под агол, шифра SGU.
0 МКД
220 МКД
154 МКД
Заштеда: 66 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 154,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии на квадратно сечило: Должина 23mm / дијаметар на средина 6mm / дебелина 0.5mm
Матријал: Карбонски челик со по две остри страни за замена на потрошени страни на сечилото 
Димензии на трапезно сечило: Должина 52mm / ширина на острица 19mm / дијаметар на средина 7mm / дебелина 0.5mm
Употреба: Сет од 5 комади на квадратно и 5 комади на трапезно сечило. Намена на квадратно сечило е за сечење на гипсени плочи под агол од 45 степени. Намена на трапезно сечило е за сечење на гипсени плочи под агол од 22,5 степени.

Одговараат за Беорол секач за гипс под агол, шифра SGU.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Скалпели, стругачи и секачи
Бренд Беорол
Занает Гипсари, Фасадери

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карбонски челик, PVC куќиште. Некршливо сечило. Пакување 60 комади. 
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 130mm / должина на сечило 40mm/ дебелина 0.5mm. Метална рачка с...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm. Квалитетен високојаглероден SK2 челик.&...
135 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови. ...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на секачот 240mm / ширина на секачот 60mm / висина на секачот 90mm. Квалитет...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm Високојаглероден SK5 челик. Одговараат ...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалперот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина на сечило 0.5...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 25mm / должина 130mm / дебелина 0.5mm / со 7 перфорирани кршливи делови.&...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 160mm / ширина на сечила 25mm / дебелина 0.5mm. Сечило од висок...
387 МКД
Заштеда 10%
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 167mm / ширина на сечила 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на стругачот 146mm / должина на сечило 90mm / ширина 15mm / дебелина 0.5mm. ...
99 МКД
Заштеда 10%
110 МКД
Сечила за секач за гипсани плочи
Сечила за секач за гипсани плочи
Скалпели, стругачи и секачи
154
Izaberi količinu
2
1