Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Порамнувалка алуминиум конусна 3м
Беорол

Порамнувалка алуминиум конусна 3м

Шифра на артикл: RAVK30
Šifra proizvođača: RAVNJACE
0 МКД
2.660 МКД
1.862 МКД
Заштеда: 798 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.862,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Се користи за рамнење ѕидни и подни површини при нанесување завршни градежни слоеви. Дополнителна површина под агол овозможува континуирана работа на мајсторите и прецизно рамнење на внатрешни ивици
Карактеристика Вредност
Kатегорија Рамналки алуминиум
Бренд Беорол
Димензија 3,0m
Занает Гипсари, Ѕидари, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Фасадери
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.350 МКД
Заштеда 10%
1.500 МКД
Порамнувалка алуминиум конусна 3м
Порамнувалка алуминиум конусна 3м
Рамналки алуминиум
1.862
Izaberi količinu
2
1