Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Порамнувалка алуминиум 2.5м
Беорол

Порамнувалка алуминиум 2.5м

Шифра на артикл: RAV25
Šifra proizvođača: RAVNJACE
0 МКД
2.500 МКД
2.500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 2.500,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Се користи за израмнување ѕидни и подни површини при нанесување завршни градежни слоеви.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Рамналки алуминиум
Бренд Беорол
Димензија 2,5m
Занает Гипсари, Ѕидари, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Фасадери
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.862 МКД
Заштеда 30%
2.660 МКД
Sačuvano u omiljne
1.935 МКД
Заштеда 10%
2.150 МКД
Порамнувалка алуминиум 2.5м
Порамнувалка алуминиум 2.5м
Рамналки алуминиум
2.500
Izaberi količinu
2
1