Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Порамнувалка алуминиум конусна 2м
Беорол

Порамнувалка алуминиум конусна 2м

Шифра на артикл: RAVK20
Šifra proizvođača: RAVNJACE
  • Должина 2m
  • Изработенa од квалитетен алуминиум
  • Дополнителна конусна површина под агол за прецизни линии

 

0 МКД
1.500 МКД
1.500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.500,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Рамналка алуминиум конусна 2m се користи за рамнење ѕидни и подни површини при нанесување на завршни градежни слоеви. Дополнителна површина под агол овозможува континуирана работа на мајсторите и прецизно рамнење на внатрешни ивици.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Рамналки алуминиум
Бренд Беорол
Димензија 2,0m
Занает Гипсари, Ѕидари, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Фасадери

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за израмнување ѕидни и подни површини во градежништвото Должина: 2.5m ...
2.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина: 2.5m Изработена од квалитетен алуминиум Поседува 2 меури за прецизно нивел...
2.600 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 3m Изработени од квалитетен алуминиум Дополнителна конусна површина под аго...
1.862 МКД
Заштеда 30%
2.660 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 2.5m Изработени од квалитетен алуминиум Дополнителна конусна површина под а...
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 1.5m Изработени од квалитетен алуминиум Дополнителна конусна површина под а...
1.250 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина: 3m Изработена од квалитетен алуминиум Поседува 2 меура за прецизно нивелир...
2.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина: 2m Изработена од квалитетен алуминиум Поседува 2 меура за прецизно нивелир...
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина: 1.5m Изработена од квалитетен алуминиум Поседува 2 меура за прецизно нивел...
1.750 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за израмнување ѕидни и подни површини во градежништвото Должина: 3m Ма...
2.730 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за израмнување ѕидни и подни површини во градежништвото Должина: 2m Ма...
1.650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за израмнување ѕидни и подни површини во градежништвото Должина: 1.5м ...
1.260 МКД
Порамнувалка алуминиум конусна 2м
Порамнувалка алуминиум конусна 2м
Рамналки алуминиум
1.500
Izaberi količinu
2
1