Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Рамналка алуминиум 2 оска 1.5м
Беорол

Рамналка алуминиум 2 оска 1.5м

Шифра на артикл: RAVL15
Šifra proizvođača: RAVNJACE
  • Должина: 1.5m
  • Изработена од квалитетен алуминиум
  • Поседува 2 меура за прецизно нивелирање

 

0 МКД
1.750 МКД
1.750 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Рамналка алуминиум 2 оски 1.5m се користи за израмнување на ѕидни и подни површини при нанесување на завршни градежни слоеви. Рамналката има два дополнителни меури за нивелирање при рамнење на површините.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Рамналки алуминиум
Бренд Беорол
Димензија 1,5m
Занает Гипсари, Ѕидари, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Фасадери
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за израмнување ѕидни и подни површини во градежништвото Должина: 2.5m ...
2.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина: 2.5m Изработена од квалитетен алуминиум Поседува 2 меури за прецизно нивел...
2.600 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 3m Изработени од квалитетен алуминиум Дополнителна конусна површина под аго...
1.862 МКД
Заштеда 30%
2.660 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 2.5m Изработени од квалитетен алуминиум Дополнителна конусна површина под а...
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 2m Изработенa од квалитетен алуминиум Дополнителна конусна површина по...
1.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 1.5m Изработени од квалитетен алуминиум Дополнителна конусна површина под а...
1.250 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина: 3m Изработена од квалитетен алуминиум Поседува 2 меура за прецизно нивелир...
2.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина: 2m Изработена од квалитетен алуминиум Поседува 2 меура за прецизно нивелир...
1.935 МКД
Заштеда 10%
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за израмнување ѕидни и подни површини во градежништвото Должина: 3m Ма...
2.730 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за израмнување ѕидни и подни површини во градежништвото Должина: 2m Ма...
1.650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за израмнување ѕидни и подни површини во градежништвото Должина: 1.5м ...
1.260 МКД
Рамналка алуминиум 2 оска 1.5м
Рамналка алуминиум 2 оска 1.5м
Рамналки алуминиум
1.750
Izaberi količinu
2
1