Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Радијатор ваљак Микрофибер Green Dot 10см резерва
Беорол

Радијатор ваљак Микрофибер Green Dot 10см резерва

Шифра на артикл: RMFGDR10
Šifra proizvođača: VALJCI_RAD
  • За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој
  • Должина на влакна: 13мм
  • Начин на производство: Термофузија
  • Материјал: 100% микрофибер
  • Пакување: 10ком

 

0 МКД
45 МКД
45 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 450,10 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Произведен е од високо квалитетна ткаенина mikrofibera. Нова подобрена технологија на материјалот со должина на влакното од 12mm.

Погоден е за работа на паркетари, за нанесување на акрилни, лазурни и други лакови во тенок слој. Вискоа моќ на впивање на материјалот. Голема густина, впива и до 6 пати повеќе од својата тежина, содржи 15.000 влакна на 1cm². Препорачан од професионалците за третирање на големи површини. Се постигнува ефект на мазна стаклеста структура.

Изработен со процесот на термофузија.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Радијатор ваљаци
Бренд Беорол
Занает Молери и фарбари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За нанесување на сите видови подлоги за фасада на рамни површини, моќта на покривање ...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
43 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
58 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување акрилни бои, за внатрешни работи Должина на влакна: 5,5 мм Начин на п...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на епоксидни премази Должина на влакна: 7мм Начин на производство: Те...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување дисперзивни, полудисперзивни, акрилни бои и подлоги Должина на влакна:...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на емајл и двокомпонентни лакови на сите основи Должина на влакна: 5,5...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на латекс, бои кои се перат со вода и дисперзивни бои Должина на влакн...
25 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој Должина на влак...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување дисперзивни и акрилни бои Должина на влакна: 14мм Начин на производст...
45 МКД
Радијатор ваљак Микрофибер Green Dot 10см резерва
Радијатор ваљак Микрофибер Green Dot 10см резерва
Радијатор ваљаци
45
Izaberi količinu
2
1