Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Радијатор ваљак Сунѓер масло-отпорен 5цм резерва
Беорол

Радијатор ваљак Сунѓер масло-отпорен 5цм резерва

Шифра на артикл: RSUR5
Šifra proizvođača: VALJCI_RAD
  • За нанесување на бои на маслена и акрилна основа
  • Материјал: 100% сунѓер
  • Пакување: 10ком

 

0 МКД
43 МКД
43 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120
130
140
150
160
170
180
190
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 430,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Радијатор ваљак Сунѓер масло-отпорен 5цм резерва. За нанесување на бои на маслена и акрилна основа. Материјал: 100% сунѓер.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Радијатор ваљаци
Бренд Беорол
Димензија ø15 x 50mm
Занает Лакери, Молери и фарбари, Паркетари
Материјал Сунѓер
Намена Термофузиони ваљци за радијатор
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За нанесување на сите видови подлоги за фасада на рамни површини, моќта на покривање ...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
58 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
30 МКД
Заштеда 10%
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување акрилни бои, за внатрешни работи Должина на влакна: 5,5 мм Начин на п...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на епоксидни премази Должина на влакна: 7мм Начин на производство: Те...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување дисперзивни, полудисперзивни, акрилни бои и подлоги Должина на влакна:...
36 МКД
Заштеда 10%
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на емајл и двокомпонентни лакови на сите основи Должина на влакна: 5,5...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на латекс, бои кои се перат со вода и дисперзивни бои Должина на влакн...
25 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој Должина на влак...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување дисперзивни и акрилни бои Должина на влакна: 14мм Начин на производст...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој Должина на влак...
45 МКД
Радијатор ваљак Сунѓер масло-отпорен 5цм резерва
Радијатор ваљак Сунѓер масло-отпорен 5цм резерва
Радијатор ваљаци
43
Izaberi količinu
2
1