Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Радијатор ваљак Микрофибер Blue Dot 10см резерва
Беорол

Радијатор ваљак Микрофибер Blue Dot 10см резерва

Шифра на артикл: RMFBDR10
Šifra proizvođača: VALJCI_RAD
  • За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој
  • Должина на влакна: 9мм
  • Начин на производство: Термофузија
  • Материјал: 100% микрофибер
  • Пакување: 10ком

 

0 МКД
40 МКД
40 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
10
20
30
40
50
60
70
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Произведен е од високо квалитетна ткаенина mikrofibera. Нова подобрена технологија на материјалот со должина на влакното од 9mm.

Погоден е за работа на паеркетари, за нанесување на лазурни и акрилни лепаци. Висока моќ на впивање на материјалот. Препорачан на професионалците за третирање на големи површини. Се постигнува ефект на мазна стаклеста површина.

Се изработува со процесот на термофузија.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Радијатор ваљаци
Бренд Беорол
Занает Молери и фарбари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
43 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
58 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
30 МКД
Заштеда 10%
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување акрилни бои, за внатрешни работи Должина на влакна: 5,5 мм Начин на п...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на епоксидни премази Должина на влакна: 7мм Начин на производство: Те...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на емајл и двокомпонентни лакови на сите основи Должина на влакна: 5,5...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој Должина на влак...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување дисперзивни и акрилни бои Должина на влакна: 14мм Начин на производст...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој Должина на влак...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни и акрилни премази Должина на влакна: 20мм Начин на про...
50 МКД
Радијатор ваљак Микрофибер Blue Dot 10см резерва
Радијатор ваљак Микрофибер Blue Dot 10см резерва
Радијатор ваљаци
40
Izaberi količinu
2
1