Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Радијатор ваљак Master Classic 10см резерва
Беорол

Радијатор ваљак Master Classic 10см резерва

Шифра на артикл: RMSCR10
Šifra proizvođača: VALJCI_RAD
  • За нанесување дисперзивни и акрилни бои
  • Должина на влакна: 14мм
  • Начин на производство: Термофузија
  • Материјал: 100% полиамид
  • Пакување: 10ком

 

0 МКД
45 МКД
45 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
10
20
30
40
50
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 450,10 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ваљак за професионално бојадисување на внатрешни и надворешни површини по рецепт на старите мајстори. Должина на влакната е 20 мм, ткаенина ENDLESS која не се кине. Се изработува како термофузионен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Радијатор ваљаци
Бренд Беорол
Занает Молери и фарбари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За нанесување на сите видови подлоги за фасада на рамни површини, моќта на покривање ...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
43 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
58 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување акрилни бои, за внатрешни работи Должина на влакна: 5,5 мм Начин на п...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на епоксидни премази Должина на влакна: 7мм Начин на производство: Те...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување дисперзивни, полудисперзивни, акрилни бои и подлоги Должина на влакна:...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на емајл и двокомпонентни лакови на сите основи Должина на влакна: 5,5...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на латекс, бои кои се перат со вода и дисперзивни бои Должина на влакн...
25 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој Должина на влак...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој Должина на влак...
45 МКД
Радијатор ваљак Master Classic 10см резерва
Радијатор ваљак Master Classic 10см резерва
Радијатор ваљаци
45
Izaberi količinu
2
1