Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљаци за специјални премази

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Рачка
Тип
Димензија
Должина на влакна
Бренд
Занает
Вид на боја
Намена
Материјал
Колекции
3 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија, должи...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија Должи...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За израмнување на епоксидни премази и самолиени подови Со третирање на подло...
550 МКД