Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Azzuro 18цм ø8 резерва
Беорол

Ваљак Azzuro 18цм ø8 резерва

Шифра на артикл: VAZR188
Šifra proizvođača: VALJCI_SPR
  • Намена: За нанесување на епоксидни премази
  • Направено со процес на термофузија, должина на влакна 6мм
  • Материјал: 100% најлон
  • Димензии: ø45 x 180мм
  • На овој артикал му одговара RV188 - Рачка за ваљак 18цм ø8

 

0 МКД
160 МКД
160 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 160,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ваљак за бојадисување со епоксидни премази. Должина на влакното е 6мм. Се изработува како термофузионен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за специјални премази
Бренд Беорол
Вид на боја Епоксидни премази / Лакови/ Анти корозивни премази
Димензија ø45 x 180mm
Должина на влакна 6mm
Занает Молери и фарбари
Материјал 100% Најлон
Намена Ваљак за бојадисување на епоксидни премази
Рачка RV188
Тип Термофузиони ваљци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За израмнување на епоксидни премази и самолиени подови Со третирање на подло...
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија Должи...
100 МКД
Ваљак Azzuro 18цм ø8 резерва
Ваљак Azzuro 18цм ø8 резерва
Ваљаци за специјални премази
160
Izaberi količinu
2
1