Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Jumbo Quattro 18цм ø8 резерва
Беорол

Ваљак Jumbo Quattro 18цм ø8 резерва

Шифра на артикл: VJQR188
Šifra proizvođača: VALJCI_DIS
  • За боење нерамни површини со дисперзивни облоги во боја
  • Должина на влакна: 18мм
  • Начин на производство: шиен ваљак
  • Материјал: 100% Полиакрил
  • На овој артикал му одговара RV188 - Рачка за ваљак 18цм ø8

 

0 МКД
215 МКД
215 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 215,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ваљак за бојадисување на нерамни површини со дисперзивни премази во боја. Должина на влакното е 18мм. Се изработува како шиен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за дисперзивни бои
Бренд Беорол
Димензија ø45 x 180mm
Занает Молери и фарбари, Фасадери
Материјал 100% Полиакрил
Намена Ваљак за бојадисување на нерамни површини со дисперзивни премази во боја
Рачка RV188
Тип Шиени ваљци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изработено од 100% полиакрилна ткаенина Должина на влакна од 16 mm Обезбедува одлич...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Направен од 100% висококвалитетна полиамидна ткаенина со внимателно расцутени врвови ...
370 МКД
Sačuvano u omiljne
Изработен од најквалитетна 100% полиамидна ткаенина Должината на влакната е 18 mm С...
305 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на влакното е 12 mm Процесот на термофузија обезбедува одлична издржл...
260 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење на рамни површини со дисперзивни и латекс бои, за ефект на мазна површина Д...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За боење со полудисперзивни и дисперзивни премази во бела боја за внатрешни п...
265 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со дисперзивни облоги во боја Должина на влакна: 18мм Нач...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни, полудисперзивни, акрилни премази и подлоги Должина на ...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни и полудисперзивни премази, поголема покриеност Должина ...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со полудисперзивни и дисперзивни бои Должина на влакна: 18...
284 МКД
Заштеда 10%
315 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со дисперзивни облоги во боја Должина на влакна: 18 мм На...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни и полудисперзивни премази, поголема покриеност Должина ...
135 МКД
Ваљак Jumbo Quattro 18цм ø8 резерва
Ваљак Jumbo Quattro 18цм ø8 резерва
Ваљаци за дисперзивни бои
215
Izaberi količinu
2
1