Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Ultra Red 18цм ø8 резерва
Беорол

Ваљак Ultra Red 18цм ø8 резерва

Шифра на артикл: VURR188
Šifra proizvođača: VALJCI_DIS
  • За нанесување на дисперзивни и полудисперзивни премази, поголема покриеност
  • Должина на влакна: 18мм
  • Начин на производство: Термофузија
  • Материјал: 100% Полиакрил
  • На овој артикал му одговара RV188 - Рачка за ваљак 18цм ø8

 

0 МКД
135 МКД
135 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 135,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Должина на влакното 20мм, материјал полиакрил, за нанос на рамни површини, голема покривна моќ. Се изработува како термофузионен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за дисперзивни бои
Бренд Беорол
Вид на боја Дисперзија / Latex (боја која се пере) / Подлоги
Димензија ø45 x 180mm
Занает Молери и фарбари
Материјал 100% Полиакрил
Намена За нанесување на сите видови на подлоги за фасада
Рачка RV188
Тип Термофузиони ваљци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За боење на рамни површини со дисперзивни и латекс бои, за ефект на мазна површина Д...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За боење со полудисперзивни и дисперзивни премази во бела боја за внатрешни п...
265 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со дисперзивни облоги во боја Должина на влакна: 18мм Нач...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни, полудисперзивни, акрилни премази и подлоги Должина на ...
261 МКД
Заштеда 10%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни и полудисперзивни премази, поголема покриеност Должина ...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со полудисперзивни и дисперзивни бои Должина на влакна: 18...
315 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За боење со полудисперзивни и дисперзивни премази во бела боја за внатрешни п...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со дисперзивни облоги во боја Должина на влакна: 18 мм На...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со полудисперзивни и дисперзивни бои Должина на влакна: 18...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на сите премази и подлоги за внатрешни работи Должина на влакна: 14мм ...
65 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни и полудисперзивни премази Должина на влакна: 18мм Начи...
42 МКД
Заштеда 30%
60 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни и полудисперзивни бои и подлоги Должина на влакна: 11мм...
65 МКД
Ваљак Ultra Red 18цм ø8 резерва
Ваљак Ultra Red 18цм ø8 резерва
Ваљаци за дисперзивни бои
135
Izaberi količinu
2
1