Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Acryl Gold 18цм ø8 резерва
Беорол

Ваљак Acryl Gold 18цм ø8 резерва

Шифра на артикл: VAGR188
Šifra proizvođača: VALJCI_AKR
  • За нанесување акрилни бои, за внатрешни работи
  • Должина на влакна: 5мм
  • Начин на производство: Термофузија
  • Материјал: 100% полиестер
  • На овој артикал му одговара RV188 - Рачка за ваљак 18цм ø8

 

0 МКД
170 МКД
119 МКД
Заштеда: 51 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 119,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ваљак за бојадисување на бои на водена база за гипс картон плочи. Должина на влакното 5мм. Се изработува како термофузионен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за акрилни бои
Бренд Беорол
Вид на боја Latex (боја која се пере) / Лакови Nitro / Лакови на водена база
Димензија ø45 x 180mm
Должина на влакна 5mm
Занает Лакери, Молери и фарбари, Паркетари
Материјал 100% Полиестер
Намена Ваљак за бојадисување со бои на водена база за гипс картон плочи
Рачка RV188
Тип Термофузиони ваљци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази на различни површини Изработено од 100% висококвали...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа на паркети, за нанесување на акрилни, азурни и други лакови во тено...
270 МКД
Заштеда 10%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој, за ефект на маз...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази, со ефект на мазна стаклена структура Должина на вл...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази, со ефект на плишана структура Должина на влакна: 1...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази, со ефект на плишана структура Должина на влакна: 9...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази Со ефект на плишана структура Должина на влакна: 1...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази Без лиење Должина на влакна: 13мм Начин на произв...
112 МКД
Заштеда 30%
160 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази Должина на влакна: 12 мм Начин на производство: Те...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување акрилни бои, за внатрешни работи Должина на влакна: 5мм Начин на прои...
220 МКД
Ваљак Acryl Gold 18цм ø8 резерва
Ваљак Acryl Gold 18цм ø8 резерва
Ваљаци за акрилни бои
119
Izaberi količinu
2
1