Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Black Professional резерва 45x90мм
Беорол

Ваљак Black Professional резерва 45x90мм

Шифра на артикл: VBPR45X90
Šifra proizvođača: VALJCI_RAD
  • За нанесување на акрилни премази
  • Без лиење
  • Должина на влакна: 13мм
  • Начин на производство: Термофузија
  • Материјал: 100% полиамид

 

0 МКД
160 МКД
112 МКД
Заштеда: 48 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 111,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Нов ваљак за професионалци. Се користи за нанесување на акрилни бои на рамни и благо нерамни површини. Нова подобрена технологија материјал ENDLESS без лиење. Должина на влакната е 13мм. Се изработува како термофузионен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за акрилни бои
Бренд Беорол
Димензија ø45 x 90mm
Должина на влакна 13mm
Занает Ѕидари, Молери и фарбари, Фасадери
Материјал 100% Полиамид
Рачка RR29/40/56
Специфичност ”Endless” - бесконечно
Тип Термофузиони ваљци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази на различни површини Изработено од 100% висококвали...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа на паркети, за нанесување на акрилни, азурни и други лакови во тено...
270 МКД
Заштеда 10%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој, за ефект на маз...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази, со ефект на мазна стаклена структура Должина на вл...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази, со ефект на плишана структура Должина на влакна: 1...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази, со ефект на плишана структура Должина на влакна: 9...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување акрилни бои, за внатрешни работи Должина на влакна: 5мм Начин на прои...
119 МКД
Заштеда 30%
170 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази Со ефект на плишана структура Должина на влакна: 1...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази Должина на влакна: 12 мм Начин на производство: Те...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување акрилни бои, за внатрешни работи Должина на влакна: 5мм Начин на прои...
220 МКД
Ваљак Black Professional резерва 45x90мм
Ваљак Black Professional резерва 45x90мм
Ваљаци за акрилни бои
112
Izaberi količinu
2
1