Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Blue Line резерва 45х90мм
Беорол

Ваљак Blue Line резерва 45х90мм

Шифра на артикл: VBLR45X90
Šifra proizvođača: VALJCI_AKR
  • За нанесување на акрилни премази
  • Должина на влакна: 12 мм
  • Начин на производство: Термофузија
  • Материјал: 100% полиамид
  • Не прска

 

0 МКД
110 МКД
110 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 330,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Ваљак за бојадисување со бои на водена база за рамни и благо нерамни површини. Не прска. Нова подобрена технологија на материјалот ENDLESS без лиење. За површини до 15.000. Должина на влакното 12мм. Се изработува како термофузионен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за акрилни бои
Бренд Беорол
Димензија ø45 x 90mm
Занает Молери и фарбари
Материјал 100% Полиамид
Рачка RR29/40/56
Тип Термофузиони ваљци
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За работа на паркети, за нанесување на акрилни, азурни и други лакови во тено...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој, за ефект на маз...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази, со ефект на мазна стаклена структура Должина на вл...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази, со ефект на плишана структура Должина на влакна: 1...
207 МКД
Заштеда 10%
230 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази, со ефект на плишана структура Должина на влакна: 9...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување акрилни бои, за внатрешни работи Должина на влакна: 5мм Начин на прои...
119 МКД
Заштеда 30%
170 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази Со ефект на плишана структура Должина на влакна: 1...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази Без лиење Должина на влакна: 13мм Начин на произв...
112 МКД
Заштеда 30%
160 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази Должина на влакна: 12 мм Начин на производство: Те...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување акрилни бои, за внатрешни работи Должина на влакна: 5мм Начин на прои...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази, со ефект на плишана структура Должина на влакна: 9...
120 МКД
Ваљак Blue Line резерва 45х90мм
Ваљак Blue Line резерва 45х90мм
Ваљаци за акрилни бои
110
Izaberi količinu
2
1