Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Самолеплива ПВЦ лајсна со четка за врата 1м, бела
Беорол

Самолеплива ПВЦ лајсна со четка за врата 1м, бела

Шифра на артикл: GT12W
Barkod: 8606104807426
Šifra proizvođača: ZAPTRAKLAJ
  • Го запира протокот на воздух, навлегувањето на прашина, влага, бучава и заштедува енергија
  • Материјал: ПВЦ
  • Должина: 100 мм
  • Должината на длаката: 15 мм
  • Боја: бела

 

0 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 5 kapsula po ceni od 1.450,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Самолеплива PVC лајсна со четка за врата кафеава боја, се монтира на дното на вратата и се намалува протокот на воздух и влегување на прашина и нечистотија. Должината на лајсната изнесува 100cm. Должината на длаката е 15mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пополнувачки траки и лајсни
Боја Бела
Бренд Беорол
Димензија 100cm
Занает Бравари, Молери и фарбари, Столари
Намена Намалување на прток за воздух и преминување на прав и нечистотија

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Го запира протокот на воздух, прашина, влага, бучава и заштедува енергија Материјал:...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Самолеплива лента за пополнување за кади, туш кабини и подови во бањи М...
603 МКД
Заштеда 10%
670 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Самолеплива лента за пополнување за кади, туш кабини и подови во бањи М...
530 МКД
Sačuvano u omiljne
Го запира протокот на воздух, навлегувањето на прашина, влага, бучава и заштедува ене...
290 МКД
Самолеплива ПВЦ лајсна со четка за врата 1м, бела
Самолеплива ПВЦ лајсна со четка за врата 1м, бела
Пополнувачки траки и лајсни
290
Izaberi količinu
2
1