Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Розетна вентилациска каøеава ø119 рамна
Беорол

Розетна вентилациска каøеава ø119 рамна

Шифра на артикл: RVBR119R
Šifra proizvođača: ROZ_I_RES
  • Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките
  • Димензии: ø119мм
  • Материјал: ладно валан лим со дебелина 0.6mm

 

0 МКД
145 МКД
102 МКД
Заштеда: 44 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 101,50 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Розетната за оџаци се монтира на преградни или надворешни ѕидови, овозможува струење на воздухот и служи за одведување на гасовите од печките за ложење преку цевки за дим со пречник ø119-ø 120mm. Се изработува од ладно валан лим со дебелина 0.6mm и се заштитува со  пластификација во кафеава боја.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Розетни и решетки
Боја Кафеава
Бренд Беорол
Димензија ø119mm
Занает Хоби
Облик Рамна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките Димензии: &osl...
112 МКД
Заштеда 30%
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките Димензии: &osl...
112 МКД
Заштеда 30%
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките Материјал: лад...
98 МКД
Заштеда 30%
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките Материјал: лад...
98 МКД
Заштеда 30%
140 МКД
Розетна вентилациска каøеава ø119 рамна
Розетна вентилациска каøеава ø119 рамна
Розетни и решетки
102
Izaberi količinu
2
1