Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пластична закачалка - голема 2/1
Беорол

Пластична закачалка - голема 2/1

Шифра на артикл: PZV
Šifra proizvođača: PLAST_PROI
  • Закачалка со челични шајки
  • Димензии: 50 x 22 x 16мм
  • Материјал: Полиацетал

 

0 МКД
40 МКД
28 МКД
Заштеда: 12 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 28,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Пластична закачалка многу лесна за поставување. Оди во комбинација со челични шајки.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пластични производи за куќа
Боја Бела
Бренд Беорол
Димензија 50 x 22 x 16mm
Занает Хоби
Материјал Полиацетал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Закачалка со челични шајки Димензии: 36 x 15 x 9мм Материјал: Полиацетал ...
39 МКД
Заштеда 30%
55 МКД
Пластична закачалка - голема 2/1
Пластична закачалка - голема 2/1
Пластични производи за куќа
28
Izaberi količinu
2
1