Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Самолеплива дихтунг лента 2x50м, Е бела
Беорол

Самолеплива дихтунг лента 2x50м, Е бела

Шифра на артикл: DTEBE
Šifra proizvođača: DIHTTRAKE

 

- Содржи траки со должина 2x50 метара која е неопходно да се раздели пред лепење

- Наменети се за заптивање на празнини помеѓу прозори/врата и оквири, димензии 1-3,5 mm

- Пред поставување, неоходно е да се исчисти површината на која се нанесува траката

0 МКД
1.430 МКД
1.430 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.429,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Да се пополни празнината на прозорците и вратите. Го запира протокот на воздух, прашина, влага, топлина, студ и бучава. Димензии на Е профилот: 9 x 4мм Димензиите на празнините: 1-3,5 мм

Карактеристика Вредност
Kатегорија Дихтунг траки
Боја Бела
Бренд Беорол
Димензија 50m
Занает Бравари, Столари
Намена Го сопира струењето на воздухот, прав, влага, топлина, студ и бучава
Тип Дихтунг
Употреба Внатрешна употреба
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
389 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
389 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
369 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
369 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
419 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
419 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Содржи траки со должина 2x3 метара која е неопходно да се...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Содржи траки со должина 2x3 метара која е неопходно да се...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Содржи траки со должина 2x3 метара која е неопходно да се...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Содржи траки со должина 2x3 метара која е неопходно да се...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Содржи траки со должина 2x3 метара која е неопходно да се...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Содржи траки со должина 2x3 метара која е неопходно да се...
150 МКД
Самолеплива дихтунг лента 2x50м, Е бела
Самолеплива дихтунг лента 2x50м, Е бела
Дихтунг траки
1.430
Izaberi količinu
2
1