Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Самолеплива сунѓер трака за прозорци и врата 12мм x 6мм x 10м
Беорол

Самолеплива сунѓер трака за прозорци и врата 12мм x 6мм x 10м

Шифра на артикл: GT1012
Šifra proizvođača: ZAPTRAKLAJ
  • Го запира протокот на воздух, прашина, влага, бучава и заштедува енергија
  • Материјал: сунѓер
  • Димензии: 12мм x 10м

 

0 МКД
140 МКД
140 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 40 kapsula po ceni od 5.600,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Самолеплива сунѓер трака за прозорци и врата 12mm x 6mm x 10m, служи за запирање на проток на воздух, навлегување на прашина, влага, бучава и штеди енергија. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пополнувачки траки и лајсни
Боја Бела
Бренд Беорол
Димензија 12mm x 10m
Занает Молери и фарбари, Столари
Намена Го сопира струењето на воздухот, влез на прав, влага, бучава и штеди енергија

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Самолеплива лента за пополнување за кади, туш кабини и подови во бањи М...
670 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Самолеплива лента за пополнување за кади, туш кабини и подови во бањи М...
530 МКД
Самолеплива сунѓер трака за прозорци и врата 12мм x 6мм x 10м
Самолеплива сунѓер трака за прозорци и врата 12мм x 6мм x 10м
Пополнувачки траки и лајсни
140
Izaberi količinu
2
1