Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Самолепливи подлошки од филц, кафеави ø22 x 3мм
Беорол

Самолепливи подлошки од филц, кафеави ø22 x 3мм

Шифра на артикл: SPFBR22
Šifra proizvođača: PODL_ODB
  • Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот
  • Облик: Тркалезна
  • Димензии: ø22 x 3мм

 

0 МКД
28 МКД
20 МКД
Заштеда: 8 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 19,60 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Самолепливи подлошки од филц се применуваат во сите простории каде што е потребно да се заштити подот од гребаници предизвикани со поместување на мебел. Го штити подот од гребаници, го намалува звучниот ефект при поместување на мебел, многу погодни за дрвени подови, паркет и ламинат. Лесни за употреба, потребно е само да се одлепат и да се залепат на површината. Може да се сечат и да се прилагодат на вашите барања доколку обликот не ја задоволува намената.  Димензија Ø22mm, кафеава боја.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Подлошки и одбојници
Боја Кафеава
Бренд Беорол
Димензија ø22mm
Занает Хоби
Облик Кнужна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Самолепливи подлошки од филц, кафеави ø22 x 3мм
Самолепливи подлошки од филц, кафеави ø22 x 3мм
Подлошки и одбојници
20
Izaberi količinu
2
1