Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Самолеплива дихтунг лента 6м, Д кафеава
Беорол

Самолеплива дихтунг лента 6м, Д кафеава

Шифра на артикл: DBR6
Šifra proizvođača: DIHTTRAKE
  • Пакувањето содржи трака со димензија 2x3 метри и потребно е да се раздвојат пред лепење 
  • За пополнување на шуплини од 3 - 5 mm помеѓу прозорци/врата и рамки 
  • Димензија на "D" профилот е 9 x 6mm
  • Пред поставување, потребно е да се исчисти површината на која траката се нанесува 
  • Температурен распон на издржливост: Од -40ºC до +65ºC

 

0 МКД
170 МКД
170 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 169,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Самолеплива дихтунг трака 6m-D кафеава за пополнување на шуплини кај прозорци и врати. Го сопира струењето на воздухот, правот, влагата, топлината, студ и бучава. Димензија на D профилот: 9×6mm. Димензија на шуплина: 3–5mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Дихтунг траки
Боја Кафеава
Бренд Беорол
Занает Бравари, Столари
Намена Го сопира струењето на воздухот, прав, влага, топлина, студ и бучава
Тип Дихтунг
Употреба Внатрешна употреба

Слични производи

Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
389 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
389 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
369 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
369 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
419 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
419 МКД
Sačuvano u omiljne
Пакувањето содржи трака со димензија 2x3 метри и потребно е да се раздвојат пред...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Пакувањето содржи трака со димензија 2x3 метри и потребно е да се раздвојат пред...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Пакувањето содржи трака со димензија 2x3 метри и потребно е да се раздвојат пред...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Пакувањето содржи трака со димензија 2x3 метри и потребно е да се раздвојат пред...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Пакувањето содржи трака со димензија 2x3 метри и потребно е да се раздвојат пред...
153 МКД
Заштеда 10%
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Пакувањето содржи трака со димензија 2x50 метри и потребно е да се раздвоја...
1.570 МКД
Самолеплива дихтунг лента 6м, Д кафеава
Самолеплива дихтунг лента 6м, Д кафеава
Дихтунг траки
170
Izaberi količinu
2
1