Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пластична закачалка - мала 5/1
Беорол

Пластична закачалка - мала 5/1

Шифра на артикл: PZM
Šifra proizvođača: PLAST_PROI
  • Закачалка со челични шајки
  • Димензии: 36 x 15 x 9мм
  • Материјал: Полиацетал

 

0 МКД
55 МКД
39 МКД
Заштеда: 17 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 38,50 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Пластична закачалка многу лесна за поставување. Оди во комбинација со челични шајки.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пластични производи за куќа
Боја Бела
Бренд Беорол
Димензија 36 x 15 x 9mm
Занает Хоби
Материјал Полиацетал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Закачалка со челични шајки Димензии: 50 x 22 x 16мм Материјал: Полиацетал...
28 МКД
Заштеда 30%
40 МКД
Пластична закачалка - мала 5/1
Пластична закачалка - мала 5/1
Пластични производи за куќа
39
Izaberi količinu
2
1