Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Самолеплива дихтунг лента 2x50м, Д кафеава
Беорол

Самолеплива дихтунг лента 2x50м, Д кафеава

Шифра на артикл: DTDBR
Barkod: 8606007996265
Šifra proizvođača: DIHTTRAKE
  • Пакувањето содржи трака со димензија 2x50 метри и потребно е да се раздвојат пред лепење 
  • За пополнување на шуплини од 3 - 5 mm помеѓу прозорци/врата и рамки 
  • Димензија на "D" профилот е 9 x 6mm
  • Пред поставување, потребно е да се исчисти површината на која траката се нанесува 
  • Температурен распон на издржливост: Од -40ºC до +65ºC
0 МКД
1.570 МКД
1.570 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.570,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Самолеплива дихтунг трака 2х50m-D кафеава за пополнување на шуплини кај прозорци и врати. Го сопира струењето на воздухот, правот, влагата, топлината, студ и бучава. Димензија на D профилот: 9×6mm. Димензија на шуплина: 3–5mm.

Температурен распон на издржливост
Од -40C до +65C

Карактеристика Вредност
Kатегорија Дихтунг траки
Боја Кафеава
Бренд Беорол
Димензија 50m
Занает Бравари, Столари
Намена Го сопира струењето на воздухот, прав, влага, топлина, студ и бучава
Тип Дихтунг
Употреба Внатрешна употреба

Слични производи

Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
389 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
389 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
369 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
369 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
419 МКД
Sačuvano u omiljne
  - Сетот содржи 3 комади траки со должина 2x3 метара која е неопх...
419 МКД
Sačuvano u omiljne
Пакувањето содржи трака со димензија 2x3 метри и потребно е да се раздвојат пред...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Пакувањето содржи трака со димензија 2x3 метри и потребно е да се раздвојат пред...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Пакувањето содржи трака со димензија 2x3 метри и потребно е да се раздвојат пред...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Пакувањето содржи трака со димензија 2x3 метри и потребно е да се раздвојат пред...
153 МКД
Заштеда 10%
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Пакувањето содржи трака со димензија 2x3 метри и потребно е да се раздвојат пред...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Пакувањето содржи трака со димензија 2x3 метри и потребно е да се раздвојат пред...
170 МКД
Самолеплива дихтунг лента 2x50м, Д кафеава
Самолеплива дихтунг лента 2x50м, Д кафеава
Дихтунг траки
1.570
Izaberi količinu
2
1