Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Лопата за снег, 40х40цм, црна
Беорол

Лопата за снег, 40х40цм, црна

Шифра на артикл: LPC
Šifra proizvođača: ZIMSKI_PR

 

0 МКД
180 МКД
180 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 1.800,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Лопата за снег изработена од квалитена пластика отпорна на ниски температури

Карактеристика Вредност
Kатегорија Програм за зима
Бренд Беорол
Димензија 40 x 40cm
Занает Градинари
Материјал Полиетилен
Намена Чистење на снег
Специфичност Високо-еластичен матријал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За чистење на снег, засилена со лим Материјал: Полиетилен Димензии: 40...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Рачка за зимска лопата LPC и LPCO Материјал: Дрво Димензии: 120cm &n...
160 МКД
Лопата за снег, 40х40цм, црна
Лопата за снег, 40х40цм, црна
Програм за зима
180
Izaberi količinu
2
1