Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Лопата за снег, 40х40цм, црна
Беорол

Лопата за снег, 40х40цм, црна

Шифра на артикл: LPC
Šifra proizvođača: ZIMSKI_PR
0 МКД
180 МКД
162 МКД
Заштеда: 18 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 1.620,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Лопата за снег изработена од квалитена пластика отпорна на ниски температури
Карактеристика Вредност
Kатегорија Програм за зима
Бренд Беорол
Димензија 40 x 40cm
Занает Градинари
Материјал Полиетилен
Намена Чистење на снег
Специфичност Високо-еластичен матријал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Лопата за снег, 40х40цм, црна
Лопата за снег, 40х40цм, црна
Програм за зима
162
Izaberi količinu
2
1