Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Скали алуминиумски долги 6.05м
Беорол

Скали алуминиумски долги 6.05м

Шифра на артикл: MERALD
Šifra proizvođača: KOMB_MERD
  • Максимално оптоварување 150кг
  • Максималена вкупна висина е 6.05цм
  • Материјал: алуминиум
  • Со сертификат
  • Тестирано според стандардот EN131

 

0 МКД
12.000 МКД
8.400 МКД
Заштеда: 3.600 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 8.400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Алуминиумски скали од два дела. Секој дел има 12 чекори и индивидуална должина од 3,65m. Максималена вкупна висина е 6,05m. Тестирани во согласност со стандардот EN131.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Алуминиумски скали
Бренд Беорол
Димензија 6,05m
Занает Градинари, Ѕидари, Изолатори, Молери и фарбари, Монтери, Фасадери
Степеник 2 x 12

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висина 37цм Материјал: алуминиум Со сертификат Тест...
2.620 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висина: 342.5 цм Материјал: алуминиум, тежина 4....
3.735 МКД
Заштеда 10%
4.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висина: 286.5 цм Материјал: алуминиум, тежина 4....
3.380 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висина: 230.5 цм Материјал: алуминиум, тежина 3,...
2.750 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 164цм, а вкупната должин...
6.650 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 143цм, а вкупната должин...
5.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 121цм, а вкупната должин...
4.320 МКД
Заштеда 10%
4.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 100цм, а вкупната должин...
4.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 78 цм, а вкупната должин...
3.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 57 цм, а вкупната должин...
2.900 МКД
Скали алуминиумски долги 6.05м
Скали алуминиумски долги 6.05м
Алуминиумски скали
8.400
Izaberi količinu
2
1