Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Скали алуминиумски 5 скалила
Беорол

Скали алуминиумски 5 скалила

Шифра на артикл: MERAL5
Šifra proizvođača: ALU_MERD
  • Максимално оптоварување 150кг
  • Висината на последната газа е 121цм, а вкупната должина на преклопената скала е 194цм
  • Материјал: алуминиум
  • Со сертификат
  • Тестирано според стандардот EN131

 

0 МКД
4.800 МКД
4.320 МКД
Заштеда: 480 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 4.319,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Алуминиумски скали се за повеќето мајстори. Благодарение на алуминиумот, скалите се лесни и од здрава конструкција. Над горната платформа се наојѓа додатна рачка за зголемување на безбедноста на мајсторот. Прикажаните димензии на висина се цметаат до последнито скалило. Тестирани во согласност со стандардот EN131

Карактеристика Вредност
Kатегорија Алуминиумски скали
Бренд Беорол
Димензија 1,21m
Занает Гипсари, Градинари, Електричари, Изолатори, Керамичари, Молери и фарбари, Монтери, Тапетари, Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Максималена вкупна висина е 6.05цм Материјал: алумини...
8.400 МКД
Заштеда 30%
12.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висина 37цм Материјал: алуминиум Со сертификат Тест...
2.620 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висина: 342.5 цм Материјал: алуминиум, тежина 4....
3.330 МКД
Заштеда 10%
3.700 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висина: 286.5 цм Материјал: алуминиум, тежина 4....
3.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висина: 230.5 цм Материјал: алуминиум, тежина 3,...
2.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 164цм, а вкупната должин...
6.650 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 143цм, а вкупната должин...
5.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 100цм, а вкупната должин...
4.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 78 цм, а вкупната должин...
3.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 57 цм, а вкупната должин...
2.900 МКД
Скали алуминиумски 5 скалила
Скали алуминиумски 5 скалила
Алуминиумски скали
4.320
Izaberi količinu
2
1