Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Двострана алуминиумска платформа 2 скалила
Беорол

Двострана алуминиумска платформа 2 скалила

Шифра на артикл: DAP2
Barkod: 8606017653653
Šifra proizvođača: ALU_MERD
  • Максимално оптоварување 150кг
  • Висина 37цм
  • Материјал: алуминиум
  • Со сертификат
  • Тестирано според стандардот EN131

 

0 МКД
2.620 МКД
2.620 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Беорол двострана платформа со 2 скалила идеална за употреба во домаќинството. - Мали димензии ја чинат едноставна за употреба и одлагање. - Изработена е од алуминиум што ја чини исклучително цврста, издржлива и лесна. Благодарејќи на алуминиумот, платформата е силна и има цврста конструкција. Дадената димензија се однесува на последниот степеник. Тестирано по EN131 стандард. 

Димензија   37cm
Карактеристика Вредност
Kатегорија Алуминиумски скали
Бренд Беорол
Димензија 37cm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Керамичари, Молери и фарбари, Тапетари, Хоби

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Максималена вкупна висина е 6.05цм Материјал: алумини...
8.400 МКД
Заштеда 30%
12.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висина: 342.5 цм Материјал: алуминиум, тежина 4....
4.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висина: 286.5 цм Материјал: алуминиум, тежина 4....
3.380 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висина: 230.5 цм Материјал: алуминиум, тежина 3,...
2.750 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 164цм, а вкупната должин...
6.650 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 143цм, а вкупната должин...
5.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 121цм, а вкупната должин...
4.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 100цм, а вкупната должин...
4.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 78 цм, а вкупната должин...
3.060 МКД
Заштеда 10%
3.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150кг Висината на последната газа е 57 цм, а вкупната должин...
2.900 МКД
Двострана алуминиумска платформа 2 скалила
Двострана алуминиумска платформа 2 скалила
Алуминиумски скали
2.620
Izaberi količinu
2
1