Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Скали алуминиумски 7 скалила
Беорол

Скали алуминиумски 7 скалила

Шифра на артикл: MERAL7
Šifra proizvođača: ALU_MERD
0 МКД
6.650 МКД
6.650 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 6.650,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Алуминиумски скали се за повеќето мајстори. Благодарение на алуминиумот, скалите се лесни и од здрава конструкција. Над горната платформа се наојѓа додатна рачка за зголемување на безбедноста на мајсторот. Прикажаните димензии на висина се цметаат до последнито скалило. Тестирани во согласност со стандардот EN131
Карактеристика Вредност
Kатегорија Алуминиумски скали
Бренд Беорол
Димензија 1,64m
Занает Гипсари, Градинари, Електричари, Изолатори, Керамичари, Молери и фарбари, Монтери, Тапетари, Хоби
Степеник 7
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
8.400 МКД
Заштеда 30%
12.000 МКД
Скали алуминиумски 7 скалила
Скали алуминиумски 7 скалила
Алуминиумски скали
6.650
Izaberi količinu
2
1